Koučink pomocí Lesní mysli

Jak to, že lidé mají pocit klidné Venuše?

Mnoho lidí o mě říká, že jsem v náročných situacích klidná. Současně také hodně lidí poznalo můj velký temperament (který mám mimochodem hodně ráda).  To vypadá na pěkný konflikt. A je pravda, že uvnitř mě se někdy odehrává pěkná bouře. Jak to, že lidé mají pocit klidné Venuše? Kouzlo spočívá ve vědomém dýchání. Já ho díky houževnatému cvičení zvládám už tak, že to ostatní nevidí. Díky tomu slavím sílu rovnováhy.  Protože bez ní, mají navrch emoce. Hlava je vyřazena. To se vždycky nehodí. S rovnováhou pouštím k sobě myšlenky a jsem schopna reagovat. Dnes už tento proces zvládnu rychle, nepotřebuji dlouhé vnitřní prodýchání.

lehkost 

Podobných cvičení nabízí Lesní mysl velké množství. Přidáte-li k tomu koučování, jedná se o dokonalé spojení, jehož výsledky si můžete naplno dopřát i vy.

Díky mým zkušenostem kouče a průvodce Lesní mysli připravím naše setkání na míru jen pro vás. Nepracuji podle šablon. Můj přístup je holistický. Pracuji s vaší zakázkou, současně pomocí Lesní mysli umím rozšířit obzory vašeho vnímání.

Nabízím koučování bez nutnosti procházky v přírodě. Přírodu donesu až k vašim nohám já. Ale nedivte se, až budeme naše setkání končit pozváním do lesa nebo do parku J

Chcete zažít Lesní mysl bez koučování? Jen tak být, prožít přijetí, zvědavost, rovnováhu, ztišení a odejít domů zrelaxovaní? Napište mi nebo zavolejte. Ráda se s vámi spojím a společně naplánujeme naši procházku.

vědomí 

S nadšením pracuji s metodou Lesní mysli. Autorkou je Finka Sirpa Arvonen. Metoda využívá psychologii, plné vědomí a životní koučink. Vychází z výzkumných poznatků o zdravotních i jinak prospěšných účincích přírodního prostředí. Sama jsem příkladem, že Lesní mysl pomáhá s rozpoznáním vlastních smyslů, reakcí, myšlenek a emocí. Rozvíjí dovednosti pro udržení životní rovnováhy. Cvičení jsou velmi jednoduchá, nepotřebujete žádné dovednosti, a přesto si odnesete přesně to, pro co si přijdete.

Ráda vám dám návody a tipy na cvičení, díky kterým můžete dál zvyšovat své mentální dovednosti.

stabilita 

Chcete také zjistit, jak úžasné je spojení koučinku a Lesní mysli?