Koučink

Čím víc jste otevření, tím rychleji získáte odpovědi, které jsou pro vaši zakázku klíčové!

Na prvním místě jste vy. Záleží mi na tom, abyste se při naší společné práci cítili sami sebou.

Každý klient má možnost začít s konzultací zdarma. Jedná se o zpravidla on-line setkání v délce 30 minut, kde se vzájemně poznáme. Budete mít příležitost poznat mě, můj styl práce.  Já se dozvím téma, které do koučování přinášíte.

Po úvodní konzultaci je jen na vás, zda chcete zahájit koučování se mnou. Slyším ano? Co nejdříve naplánujeme termín společného setkání. 

otázky 

Koučování je práce s otázkami. Ptám se tak, abyste se ujistili, zda máte všechny informace a jestli na cestě nejsou slepá místa. Mám schopnost trefovat se do černého. Čím víc jste otevření, tím rychleji získáte odpovědi, které jsou pro vaši zakázku klíčové. Z toho plyne velká strategická výhoda pro plánování řešení.

Zodpovědně do procesu přicházím s koučovací metodou, která bude pro vaši zakázku nejvhodnější. Spolehněte se, že veškeré informace, které mi sdělujete, jsou důvěrné a zůstávají pouze mezi námi.

Sama vím, jaké to je, stát na začátku koučování jako klient. V roli kouče se mnou získáváte fanouška, který vám drží palce. Vážím si lidí, kteří se rozhodnou, že pro zlepšení života začnou makat. I když je to někdy velká dřina. 

odpovědi